Princ William a Kate Middletonová zvažují, že přivedou jedno ze svých dětí na pohřeb královny Alžběty II.

0
Princ William a Kate Middletonová zvažují, že přivedou jedno ze svých dětí na pohřeb královny Alžběty II.

Zdá se, že se každou hodinu dopředu učíme něco nového královna Alžběta II’s pohřeb 19. září. Od zrušení pozvánek na poslední chvíli vzhledem ke změnám v protokolu se zdá, jako by se všichni snažili, aby její pohřeb byl dokonalým posláním pro nejdéle vládnoucího britského monarchu. Dokonce i princ a princezna z Walesu údajně přemýšleli o tom, jak co nejlépe využít očekávaný den, údajně brainstorming, jak vrátit víru a naději do srdcí britského lidu, jak říkají jejich královští pobočníci.

Za Denní pošta, princ William a Kate Middletonová vážně uvažovali o přivedení svého nejstaršího syna princ George na pohřeb zesnulé královny, ale z velmi vypočítavého důvodu. Uvádí se, že jejich pobočníci naléhali na tento krok, aby „vyslali mocnou symbolickou zprávu veřejnosti o monarchii“ a „ujistili národ o pořadí následnictví“.

Více od SheKnows

V podstatě chtějí, aby George přišel všem připomenout, že pokrevní linie britské královské rodiny je bezpečná a na dobré cestě.

Nová zpráva z Strana šestá nedávno vyšlo najevo, že pár také zvažuje, že si vezme svou dceru princezna Charlotte na pohřeb, ale dospěli k závěru, že jejich nejmladší princ Louis je příliš mladý na to, aby se zúčastnil. Budeme muset počkat a uvidíme, jestli zítra uvidíme jejich tváře.

Klikněte sem a přečtěte si celý článek.

Královna Alžběta II byl 70 let světovou ikonou. Od nástupu na trůn ve věku 25 let přistupuje dlouho vládnoucí suverénka ke své historické roli s vyrovnaností a tichou sebedůvěrou. Ale za pozlátkem monarchie byla královna Alžběta vůdcem rodiny a domácnosti v dobrých i zlých časech. Nová biografie Roberta Hardmana, Královna naší dobyvezme dlouholeté královské fanoušky za závoj s bezprecedentním přístupem ke královským záznamům, přátelům, zaměstnancům a dalším, protože legendární vůdce a rod Windsorů slaví svou přelomovou vládu. To bude jistě známé jako definitivní kniha o Královna Alžběta II. Předobjednejte před jeho vydáním na začátku roku 2023.

Královna naší doby od Roberta Hardmana

Obrázek: Pegasus Books - Credit: Pegasus Books.

Obrázek: Pegasus Books – Credit: Pegasus Books.

Knihy Pegasus.

Cena: “29,99 $”

Kup nyní

“}” data-sheets-userformat=”{“2″:513,”3”:{“1″:0}”12”:0}”>

Předobjednejte si ‘Queen of Our Times’ od Roberta Hardmana

Cena: 21,95 $

Kup nyní

Než půjdete, klikněte tady vidět 100 nejlepších fotografií královské rodiny za posledních 20 let.

Princ Harry, Meghan Markle

Princ Harry, Meghan Markle

Spustit galerii: 11krát byl princ George plivajícím obrazem svého otce prince Williama

Nejlepší z SheKnows

Přihlásit se SheKnows’ Newsletter.
Pro nejnovější zprávy nás sledujte Facebook, Cvrlikánía Instagram.

podobné příspěvky

Leave a Reply