Princ Harry a král Charles se znovu sešli, aby truchlili pro královnu

20
Princ Harry a král Charles se znovu sešli, aby truchlili pro královnu

Foto: Jeff J Mitchell – WPA Pool/Getty Images

Po týdnu stráveném pitvou Meghan MarkleováZdá se, že každý její pohyb – od způsobu, jakým držela manželovu ruku, až po záhyby na šatech – přešel do nového tématu: jejího manžela, princ Harry. Jako královský smutek královna Alžběta pokračuje, zvěsti o Harryho napjatém vztahu s jeho otcem přibývají. A pokud lze zprávám věřit, Král Karel III může být ten nejdrobnější královský ze všech.

Podle nové zprávy z Daily TelegraphKrálovská korespondentka Victoria Ward, přes denní bestieCharles čekal téměř dvě hodiny, než Harrymu řekl, že zemřela královna a možná fakticky zabránil Harrymu vidět svou babičku naposledy v Balmoralu. Ward oznámil, že Charles zavolal oběma svým synům brzy 8. září, aby je dostal do Balmoralu za královnou, než zemřela, ale že Harry „toto volání obdržel nějakou dobu po princi Williamovi“. Údajně navrhla, že Harry nebyl pozván, aby se připojil k soukromému letu královské rodiny do Skotska, což znamenalo, že se musel vyškrábat na svůj vlastní let do Balmoral. Podle zprávy Harryho let odstartoval v 17:35 – hodinu poté, co byla premiérka Liz Trussová informována o královnině smrti. Charles řekl Harrymu o smrti jeho babičky až kolem 18:25, pět minut předtím, než královská rodina zveřejnila oficiální oznámení. A ke všemu Ward tvrdil, že Harry svého otce ani bratra ani neviděl, když dorazil. Tolik k zaslání jeho “láska” k Harrymu a Meghan.

Je zřejmé, že vláda krále Karla začala skvěle a je to jen horší. Za prvé, Harry nesměl nosit jeho vojenská uniforma zúčastnit se bohoslužby královny Alžběty – něco jen on, skutečný veterán, a princ Andrewúdajného násilníka, byly popřeny. Pak, zprávy uvedl, že on a Meghan byli pozváni, aby se v neděli 18. září zúčastnili recepce královské rodiny pro světové vůdce v Buckinghamském paláci. Mnozí považovali pozvání za gesto dobré vůle, až do soboty, kdy bylo oznámeno, že vévoda a vévodkyně ze Sussexu byl ve skutečnosti nepozván mluvčím paláce, který řekl, že recepce byla pouze „pro pracující členy královské rodiny“. A to vše poté, co se král Charles rozhodl, že Harry může nosit svou vojenskou uniformu, aby se v sobotu večer zúčastnil vigilie, jen aby údajně odstranil královnin královský šifru „EIIR“ z Harryho bundy. Zdroj údajně řekl Sunday Times z Londýna že Harryho tento krok „zlomil srdce“, zatímco jiný zdroj řekl Daily Beast: „Harrymu to bylo uraženo, protože Andrew je směl nosit, i když už také nebyl ‚ve službě‘ Royal. Trochu to kroutí nožem.” Toto tvrzení bylo vyvráceno fanoušky s orlíma očima, kteří na Twitteru poznamenali, že Harry na sobě neměl královská šifra „EIIR“. v den jeho svatby, i když ano nosil od té doby.

To vše zní výjimečně malicherně, ale také se objevily zprávy, že se Charles pokouší znovu začlenit Harryho a Meghan do královské rodiny. OK oznámil, že Charles „vážně zvažuje“, že by pár nechal být členy královské rodiny na částečný úvazek, ale pouze pokud Harry opustí své nadcházející monografie. Nicméně, “Strana šest” oznámil, že Charles ve skutečnosti plánuje odstranit Harryho a Andrewa, stejně jako princeznu Beatrice, Andrewovu nejstarší dceru, z funkce oficiálních náhradníků za monarchu. Takže podle toho, koho se zeptáte, král buď doufá, že přesvědčí Harryho a Meghan, aby se vrátili do královské rodiny, nebo už plánuje způsoby, jak je dál oddálit. Mezitím zprávy naznačují, že William i Harry se chovají srdečně, o čemž svědčí jejich procházka.

Pohřeb královny Alžběty se bude konat ve Westminsterském opatství v pondělí 19. září. Brzy poté se očekává, že král Charles učiní oficiální rozhodnutí o titulech, které budou mít děti Harryho a Meghan, Archie a Lilibetkteré by podle zpráv mohly tyto rodinné vztahy nadobro vytvořit nebo rozbít.

podobné příspěvky

Leave a Reply