Pohřeb královny Alžběty II., historický den, ale ne každý byl vítán: královský expert

0
Pohřeb královny Alžběty II., historický den, ale ne každý byl vítán: královský expert

NOVÝNyní můžete poslouchat články Fox News!

Když se stal princ Charles Král Karel III a setkal se s naší nově instalovanou britskou premiérkou Liz Trussovou, na kameru skvěle řekl: “Všichni jsme se toho děsili,” a promluvil za svět.

Chci říct, dokáže si někdo představit svět bez naší drahé zesnulé královny Alžběty? A přesto teď musíme. Toto je nová éra krále Karla III.; a co teď po tak dojemném a velkolepém pohřbu královny?

Tady v Londýně, která se zabývá touto historickou událostí, je něco, na co nikdy nezapomenu, jednoduše proto, že všichni nyní žijeme v čisté historii, a díky tomu si všimnete věcí, které jste možná dříve neměli. Byl jsem například v sobotu v médiích, když se král Karel III. bez předchozího varování objevil s princem z Walesu Williamem, aby poděkoval všem lidem, kteří stáli dlouhé hodiny ve frontě; opravdu povznášející zážitek.

Chci říct, tady je muž, syn královny, který musí snášet svůj zármutek na veřejnosti a bez jakéhokoli přemýšlení o sobě. William vypadal vyděšeně, ale znovu se ukázalo, že skutečná showmanství oba věděli, co dav chce a co musí davu dát.

A tak jsem byl včera večer v opatství, abych vzdal poctu dámě – naší panovnici –, která dala svůj život službě druhým, a zasáhlo mě, jak nás všechny ve smrti spojila a proč jsme na tento krátký okamžik dohodli se, že se nejlépe spojíme v jeden celek.

Princ William, princ Harry, král Karel III. a princezna Anne kráčeli za rakví královny Alžběty II. během smutečního průvodu, pár dní poté, co král a princ William překvapili truchlící čekající, aby vzdali hold královně.

ZÁSTUPCE KING CHARLES ODPOVÍDÁ NA TVRDENÍ, ŽE PRINC HARRY BYL ŘEKNUT O SMRTI KRÁLOVNY PĚT MINUT PŘED VEŘEJNOSTÍ

Zatímco bitva o uniformy a nestejnokroje pro bývalé starší členy královské rodiny dnes pokračovala, viděli jsme bývalé členy královské rodiny – známé jako Harry a Andrew – oba oblečené v ranních oblecích, zatímco stáli vedle krále Charlese, Anny, princezny Royalové a Williama. , princ z Walesu, když salutovali během státního pohřbu, který byl velmi dojemný.

A pak jsme viděli Meghan Markleováženě, která vyvolala tolik špatného tisku pro členy královské rodiny a zejména zesnulou královnu, se dostalo velké pozornosti, když dorazila na pohřeb královny ve Westminsterském opatství po boku svého manžela prince Harryho. Vévodkyně ze Sussexu si vzala tradiční celočerný smuteční oděv, když vzdala hold babičce svého manžela v Londýně. Poté cestovala na bohoslužbu po boku manželky prince Edwarda, hraběnky z Wessexu.

Během státního pohřbu se Meghan, matka dvou dětí, hluboce zamyslela, když seděla po boku svého manžela a jeho sestřenice, princezny Beatrice, ve Westminsterském opatství.

Exkrálovna vzdala hold královně tím, že měla na sobě sadu perlových a diamantových náušnic, které dostala od panovníka jako dárek ke svatbě, a samozřejmě na začátku tohoto týdne si stejný pár oblékla na smuteční průvod do Westminsteru. Hala.

Princezna Kate i Meghan Markle vzdaly hold královně Alžbětě II svými doplňky.  Meghan nosila diamantové náušnice, které jí daroval panovník, a Kate měla choker, který nosila královna i princezna Diana.

Princezna Kate i Meghan Markle vzdaly hold královně Alžbětě II svými doplňky. Meghan nosila diamantové náušnice, které jí daroval panovník, a Kate měla choker, který nosila královna i princezna Diana.

Na rozdíl od prince a princezny z Walesu se Harry a Meghan, kteří žijí v Montecitu v Kalifornii, rozhodli nezahrnout své dvě děti, tříletého Archieho a patnáctiměsíční Lilibet, na pohřeb. Předpokládá se, že zůstali v Kalifornii s Meghaninou matkou Doriou Raglandovou. Vzhledem ke svému věku pravděpodobně nebudou moc vědět o své vlastní královské historii.

Bylo oznámeno, že princ George, který měl se svou prababičkou úžasně blízký vztah, se pohřbu zúčastní po boku své sestry, princezna Charlotte — to se vždy stávalo jednoduše proto, že jako králové si museli zvykat na tak velké státní příležitosti a samozřejmě reprezentovat členy královské rodiny na světové scéně, což se jim povedlo s velkou jemností.

Princ George a princezna Charlotte se zúčastnili smutečního obřadu za královnu Alžbětu II.

Princ George a princezna Charlotte se zúčastnili smutečního obřadu za královnu Alžbětu II.
(Karwai Tang/WireImage)

KLIKNĚTE ZDE A PŘIHLÁSTE SE K ODBĚRU ZÁBAVA NEWSLETTERU

Ať už čtete cokoli, nenechte se mýlit – většina Britů si ve skutečnosti nepřála, aby se Meghan zúčastnila pohřbu tohoto velmi respektovaného panovníka, prostě kvůli všemu zlému a týrání, které se jim dostalo prostřednictvím nekonečných rozhovorů a odstřelování do světových kamer. Ale jak mi řekl jeden krtek: „Harry by to bez ní prostě nedokázal – je to mateřská postava, ochránkyně a průvodkyně, a bez ohledu na to, co říká, potřebuje ji teď víc než kdy jindy vzhledem ke svým vazbám s vlastní rodinou. jsou tak silně spálené.”

Konečně budoucnost – co můžeme očekávat od nové éry krále Karla III.? Bylo nám řečeno mnoho dobrých zkušeností, ale skutečná budoucnost monarchie skutečně zůstává u prince a princezny z Walesu, a vzhledem k tomu, že se oba chystají na podzim navštívit Spojené státy, pak by to byl ten nejlepší test. v jakých dobrých rukou je budoucnost. A pro pořádek: ne, šance, že by se Meghan, William, Catherine a Harry znovu spojili, je nulová. Proč? No, ožehavé téma těch memoárů, na kterých Harry trvá, vychází, ale jeden krtek mi tento týden řekl, že řekl: “Nevím, čeho se lidé bojí, protože je to můj příběh a vše, co jsem udělal.” je to říct.”

KLIKNĚTE ZDE A ZÍSKEJTE APLIKACI FOX NEWS

Nadcházející monografie prince Harryho a rozhovor páru s Oprah Winfrey by mohly bránit rodinnému usmíření.

Nadcházející monografie prince Harryho a rozhovor páru s Oprah Winfrey by mohly bránit rodinnému usmíření.

Vzhledem k tomu, že některé jeho prvky jsme již viděli příběh s Oprahto je důvod, proč se královská rodina obává a proč nedochází k opětovnému připojení.

podobné příspěvky

Leave a Reply