Kanye West říká, že Kim Kardashian vychovává jejich děti „80 procent času“

0
Kanye West říká, že Kim Kardashian vychovává jejich děti „80 procent času“

Kanye West a Kim Kardashian West se účastní Sean Combs 50th Birthday Bash v podání Ciroc Vodka 14. prosince 2019 v Los Angeles, Kalifornie.

Kevin Mazur/Getty Kim Kardashian a Kanye West

Kanye West se otevírá o spolupráci s Kim Kardashian.

V pátek krátce promluvil rapper oceněný Grammy (45). kritika byl přijat na Alo Mind podcast s vysvětlením: “Dostanete se do tohoto bodu, každý chce říct ‘Ach, to je duševní zdraví’ a každý chce, abyste se milionkrát omluvili.”

Dodal: “Každý chce mít všechny tak nadopované, tak kontrolované, že vám není dovoleno ani pískovat za věci, které předáváte své rodině.”

PŘÍBUZNÝ: Kim Kardashian říká, že její děti nemají problém rušit schůzky Zoom: Je to „tak trapné“

Kim Kardashian, Kanye West, North, Saint, Chicago

Kim Kardashian, Kanye West, North, Saint, Chicago

Instagram Kim Kardashian

West – který sdílí sever, 9, Saint, 6, Chicago, 4 a žalm, 3 – s Kardashian, 41, pokračoval: „Tvůj domov je tvůj původní kostel. Takže i dnes budu dejte Kim radu o věcech, které mohou pomoci, protože to půjde k dětem. Pořád musí – v podstatě 80 procent času – ty děti vychovávat.”

Kardashian podal žádost o rozvod ze Západu v únoru 2021, po téměř sedmi letech manželství.

Od té doby ji fanoušci viděli, jak prochází jejich rozchodem a pracuje na společné výchově jejich čtyř dětí na Hulu’s Kardashianky.

PŘÍBUZNÝ: Kanye West objímá své děti na fotografii s prohlášením „Tito budoucí vůdci nikdy neustoupí“

V epizodě, která se odvysílala v květnu, řekla Kardashian (41). chce, aby se West stal součástí života jejich dětí bez ohledu na drama mezi bývalým párem.

Během epizody West přijede vyzvednout děti doma v hasičském autě, aby je odvezl do školy.

“Bez ohledu na to, čím procházíme, vždy chci, aby moje děti byly co nejvíce v blízkosti svého táty a měly jen dopoledne s tátou a nechali je vypadnout ve škole,” řekl zakladatel SKIMS ve zpovědi.

SOUVISEJÍCÍ VIDEO: Kim Kardashian dnes večer pozastavila rozhovor pro Shush Saint a Psalm v publiku: ‘Pojď!’

“Myslím, že někdy jsou lidé stydliví být super tatínky, každý chce být skvělým tátou a někdy musíte nosit hasičský klobouk, někdy musíte nosit kostým velikonočního zajíčka,” dodal West.

Kardashian o ní dříve mluvila probíhající rozvod od rappera v rozhovoru s Robin Robertssdílet, že je “opravdu otevřený a upřímný” se svými dětmi o rozchodu.

Nikdy nezmeškejte žádný příběh – přihlaste se k odběru Bezplatný denní zpravodaj PEOPLE zůstat v obraze o tom nejlepším, co LIDÉ mohou nabídnout, od šťavnatých zpráv celebrit až po přesvědčivé příběhy o lidských zájmech.

Zatímco Kardashian uznala, že její „mladší ve skutečnosti nerozumí“, poznamenala, že jejich dvě starší děti „ví, co se děje“.

“Musíš tu pro ně být,” řekla v dubnovém rozhovoru. “Bez ohledu na to, i v tomto šíleném životě, který žijeme, musíte mít se svými dětmi opravdu otevřený dialog. Kanye a já jsme vedli rozhovory. Musíme mluvit denně kvůli dětem, takže víte, že to nesnáším.” Museli jsme to tak hrát. Ale pokud jde o rodinu, myslím tím, že Kanye a já budeme vždy rodina.“

podobné příspěvky

Leave a Reply