John Oliver říká, že je ‘pěkně s****y’, že jeho vtip s královnou Alžbětou byl ve Spojeném království cenzurován

17
John Oliver říká, že je ‘pěkně s****y’, že jeho vtip s královnou Alžbětou byl ve Spojeném království cenzurován

John Oliver se připojil Pozdě v noci se Sethem Meyersem, pondělí, kde se věnoval vtipu o smrti Královna Alžběta II bytost cenzurován když poslední díl jeho ceny Emmy HBO ukázat Minulý týden dnes večer s Johnem Oliverem vysílaný ve Velké Británii minulý týden.

„Řekli jsme jen to, že Británie stále truchlí nad šokující ztrátou 96leté ženy z přirozených příčin. Doslova to není vtip,“ řekl Oliver. “Z vědeckého hlediska to není vtip.” To je jen fakt s jakousi d***ovou flexí, to je všechno.“

Oliver se nikdy nevyhýbal svému pohrdání královskou rodinou. On je vysmíval se přes okázalé královské svatby a šli za nimi za rodinou údajná reakce na Harrysvatba s Meghan Markleová. Oliver se naposledy objevil Pozdě v noci bylo brzy po smrti prince Philipa, což Olivera vedlo k tomu, aby řekl Meyers že kdykoli zemře královský senior, bude tam, aby mu „poskytl neúctu, kterou si zaslouží“. Oliver věří, že jeho vtip, který byl cenzurován ve Spojeném království, který se vysílá na Sky, byl směšný.

“Vystřihli to, což je docela šílené,” řekl Oliver. “Protože očividně jsme celý týden slyšeli jen to, že královna měla neuvěřitelný smysl pro humor.” Prostě nonstop. Oh, byla tak zábavná. Sethe, byla tak zábavná. Královna, ona – ostrá jako břitva.”

A Oliver využil této příležitosti a naposledy vystřelil na královnu skica udělala s Medvěd Paddington začátkem tohoto roku v rámci jejího platinového jubilea.

“A tam byla s Paddingtonem,” řekl Oliver. “V té scéně pozoruji medvěda, jak ji komediálně nese.” Ona tomu medvědovi nic nevrací. V písku je jedna sada stop a je to tlapa. Ale byla velkým fanouškem komedie.”

Pozdě v noci se Sethem Meyersem vysílá ve všední dny ve 12:35 NBC.

Podívejte se, proč inspirativní debut Selmy Blairové na Tanec s hvězdami nechal všechny v slzách:

Přečtěte si více od Yahoo Entertainment:

Řekni nám, co si myslíš! Napadni nás Cvrlikání, Facebook nebo Instagram. A podívejte se na naši hostitelku Kylie Mar Cvrlikání, Facebook nebo Instagram.

podobné příspěvky

Leave a Reply