Harry a Meghan se po královnině pohřbu vracejí do Kalifornie “téměř okamžitě”

22
Harry a Meghan se po královnině pohřbu vracejí do Kalifornie “téměř okamžitě”

Princ Harry a Meghan Markle se vracejí do Spojených států poté, co si po královnině smrti 8. září prodloužili cestu do Anglie.

„Meghan a Harry se téměř okamžitě po pohřbu připravují na návrat do Montecita, kde se po více než dvou týdnech odloučení znovu shledají s Archiem a Lilibet,“ říká zdroj. My Weeklya dodal, že je to „nejdelší doba, po kterou byli odděleni od svých dětí“.

Zdroj dodává, že: “Po dětech se jim stýskalo jako blázen a každý den je FaceTimovali, ale nemohou se dočkat, až je po pár dojímavých týdnech znovu uvidí.”

Fotografický kredit: WPA Pool - Getty Images

Fotografický kredit: WPA Pool – Getty Images

Harry a Meghan přijeli do Spojeného království 4. září na několik dní předem plánovaných zásnub, což znamená, že Harry byl na venkově, když jeho babička zemřela. Krátce po její smrti vydal prohlášení o svém Web Archewellčástečně řekl: „Babi, i když nám toto poslední rozloučení přináší velký smutek, jsem navždy vděčný za všechna naše první setkání – od mých nejranějších dětských vzpomínek s tebou po první setkání s tebou jako mým vrchním velitelem až po první okamžik, kdy jsi potkal mou milovanou ženu a objal vaše milovaná pravnoučata. Vážím si těchto časů sdílených s vámi a mnoha dalších zvláštních okamžiků mezi nimi.“

Harry a Meghan trávili po smrti královny spoustu času s královskou rodinou a existuje naděje, že napětí mezi Harrym a princem Williamem by se mohlo uvolnit, když budou truchlit po babičce. Zkřížené prsty!

Video: Kalifornský život prince Harryho a Meghan Markle

Mohlo by se Vám také líbit

podobné příspěvky

Leave a Reply