(EXKLUZIVNĚ) Dvě Zachovy ženy v této sezóně „Bakalář“ a Když se začne natáčet – Reality Steve

0
(EXKLUZIVNĚ) Dvě Zachovy ženy v této sezóně „Bakalář“ a Když se začne natáčet – Reality Steve

Dnes večer přinejmenším velká noc. Ano, tato sezóna se milosrdně chýlí ke konci a končí všechny týdny dezinformací a spekulací a KONEČNĚ se dozvíme od Tina a Ericha ohledně jejich vztahu a zodpovídáme se za všechny věci, které se udály od konce natáčení. Tino ohledně rozchodu, jeho líbání s jinou ženou, atd., a Erich uvidíme, jestli se vypořádají s obrázkem černé tváře a/nebo obviněními jeho bývalé Amandy. Měla by to být přinejmenším zajímavá noc. I když se o tom bude mluvit v noci, musíme také přesunout naši pozornost na Zacha jako nového „bakaláře“, jak bude „oficiálně“ oznámen dnes večer, a jak jsem včera informoval v Daily Roundup, bude setkat se s některými ženami z jeho show. Níže mám dvě z žen, které se objeví v jeho sezóně, a co je šokující, určitě mají spolu minulost. Už to začíná ha ha. Každopádně mi bylo řečeno, že natáčení začíná v pondělí 26. v noci, což znamená, že bychom měli dostat seznam potenciálních žen na facebookovou stránku Bachelor pro jeho sezónu někdy později tento týden. Některé ženy jsou teď v LA, protože ony se s ním dnes večer setkávají. Ostatní dorazí v následujících dnech.

Dnešní Daily Roundup si můžete poslechnout na řadě platforem, ale můžete si ho také naladit kliknutím na přehrávač níže:


Předplatit:
Apple podcasty,RSS, Sešívačka, Spotify
Hudbu napsal Jimmer Podrasky
(B’Jingo Songs/Machia Music/Bug Music BMI)

Zde jsou dvě z žen, které uvidíte v Zachově sezóně…
___________________________

Davia Bunch: 26, New York, NY. Manažer digitálního marketingu. Vystudoval University of South Carolina. Bývalá Miss Jižní Karolína v roce 2018 v soutěži Miss America. Soutěžilo se s Cat Wong (níže). Má a sakra příběh ze zákulisí: matka zemřela v roce 2013 na leukémii, když byla na střední škole, táta se ten rok znovu oženil, ona odjela do Ruska na taneční stipendium, projevila se u ní porucha příjmu potravy, vrátila se a zúčastnila se soutěží a vyhrála Miss Jižní Karolína. Její vyprávění se píše samo.

Instagram – @daviaesther


___________________________

Cat Wong: 27, New York, NY. Modelka. Také navštěvovala University of South Carolina ve stejnou dobu jako Davia a soutěžila proti ní o Miss South Carolina v roce 2018. Můžete vsadit svůj zadek, který bude tuto sezónu vychován.

Instagram – @kitty_cat20_


___________________________

Všechny odkazy a e-maily zasílejte na adresu: steve@realitysteve.com. Chcete-li mě sledovat na Twitteru, je to: www.twitter.com/RealitySteve. Jméno na Instagramu je RealityStevenebo se přidejte k mému Reality Steve Facebook Fan Page. Promluvíme si zítra.


podobné příspěvky

Leave a Reply