Cardi B dostane ručně psanou poznámku od Beyoncé a vtipně varuje, že každý, kdo se k ní přiblíží, bude poražen elektrickým proudem

0
Cardi B dostane ručně psanou poznámku od Beyoncé a vtipně varuje, že každý, kdo se k ní přiblíží, bude poražen elektrickým proudem

Cardi B právě dostal ten největší předčasný narozeninový dárek všech dob. Zbývalo jen několik týdnů, než jí bude 30 let, a umělkyně „WAP“ zjistila, že je to jediné Beyoncé poslala jí neuvěřitelně sladký ručně psaný vzkaz, za něco, za co byla Cardi tak vděčná, žertovala, že udělá extrémní opatření, aby zabránila tomu, aby se to někomu dostalo do rukou.

Rapperka předvedla svůj dárek od Bey v extatickém videu zveřejněném v pondělí (19. září) na jejím účtu na Twitteru, kde odhaluje, že zpěvačka „Break My Soul“ napsala osobní zprávu adresovanou Cardi přes horní část její vinylové kopie. nejnovější album, renesance.

Více z Billboardu

“To: Cardi B,” napsal Bey. “Tvrdě pracující, krásná a talentovaná královno, děkuji, že mě vždy podporujete.”

“Posílám tolik lásky tobě a tvým,” ukončila svůj vzkaz. “Respekt, Beyoncé.”

Příbuzný

Beyoncé

Beyoncé

Beyonce blahopřeje ‘Original Dreamgirl’ Sheryl Lee Ralph k vítězství Emmy s květinami, dojemná karta

19.09.2022

“Podívejte se, co mi poslala Beyoncé, přečtěte si to b-h,” zajásala Cardi a přidržela vinyl ke kameře, aby ho viděli všichni její příznivci na Twitteru. “Je to tak krásné, tak krásné.” Vložím to do skleněného rámu s laserovými paprsky.”

“Kdokoli, kdo dostane matku-krále vedle toho, dostane zásah elektrickým proudem při pohledu na matku-krále,” dodala. “Chci ti jen moc poděkovat.” Cítím se tak výjimečně.”

I když má Cardi 30. narozeniny až 11. října, Bey už možná porazila přátele a rodinu rapperky „To se mi líbí“, když jí letos pořídila ten nejlepší dárek. Offset už řekl v nedávné době rozhovor že se snažil najít dárek pro svou ženu, který by předčil sídlo Dominikánské republiky, které jí daroval pro rok 29, a nyní je laťka ještě vyšší díky královně Bey.

“Za prvé, má všechno,” vtipkoval rapper “Ric Flair Drip”. A! zprávy. “Zadruhé, ona nic nechce.” Za třetí, něco jí dostanu, protože si to zaslouží. Je to čím dál těžší.“

Podívejte se, jak Cardi B předvádí svůj láskyplný vzkaz od Beyoncé níže:

Klikněte sem a přečtěte si celý článek.

podobné příspěvky

Leave a Reply