Camille Kostek říká, že se jako modelka zabývá „chvílemi nízkého sebevědomí“.

17
Camille Kostek říká, že se jako modelka zabývá „chvílemi nízkého sebevědomí“.

Kamila Kostková se objevil na stránkách Sportovní ilustrované plavky nyní pětkrát, včetně jednoho roku, kdy dokonce skórovala vytoužené krycí místo. Ale dosažení těchto milníků v kariéře nebylo snadné poté, co si modelka stanovila cíl, když byla teenager.

“Můj proč, když jsem se podíval na Sportovní ilustrované plavky magazínu, když mi bylo 15 let,“ řekla Nicku Viallovi, když se objevila Soubory lahvičky podcast. “Když vidím ty ženy na stránkách, udělalo to se mnou něco jako ach, jsou syrové a skutečné. Bylo to poprvé, co jsem viděl boky a stehna v časopise. Že jsem viděl pihy. Nevidím celý ten Photoshop a všechno musí být tak akorát a tak akorát, vysoké a těsné. Bylo to pro mě skutečné a to mě oslovilo v tak mladém věku.”

Zatímco ona sama tyto aspirace identifikovala jako teenager, Kostek (30) vysvětlil, že prorazit v modelingu a zábavním průmyslu bylo obtížné, protože byla na začátku podceňována a nebyla zastoupena.

“Opravdu jsem si musela vydláždit vlastní cestu,” řekla. „Nedostal jsem podepsání, než jsem tam byl Sportovní ilustrované plavky… Přistál jsem na krytu bez agenta. A tehdy to začalo. Dostanete jedno velké ano a pak si lidé řeknou: ‘Kdo jsi, jak se jmenuješ a co děláš?’“

I když se předtím pokoušela dostat do sportovní žurnalistiky, vzpomněla si, že lidé viděli „dívku s blond vlasy a modrýma očima a říkali si: ‚Co ví o sportu?‘.“

Nakonec se její schopnost uskutečnit své sny snížila na to, že věřila v sebe sama a vysvětlila, že to je nejdůležitější „v průmyslu, kde se doslova musíte ukázat osobně a vypadat tak, jak jste“. A přestože se vždy chovala sebevědomě, Kostek přiznal i těžké dny.

“Pochybnosti o sobě samém by se vkrádaly a snižovaly sebevědomí v momentech a věcech, zvláště proto, že je to odvětví, které řídí vaše tělo a způsob, jakým vypadáte a prezentujete se,” řekla s tím, že neodpovídá tradičnímu standardu být modelem. “Nemám a nikdy nebudu tak vysoký, Amazonka.”

Objevuje se v Sportovní ilustrované plavky a stát se tak zakořeněnou součástí značky do jisté míry pomohlo Kostkové vybudovat její kariéru a její sebevědomí.

„Být tou ženou mezi [magazine’s] stránky, se kterými se někdo může ztotožnit a být jako: ‘Teď se cítím pohodlně v plavkách, můžu si koupit bikiny nebo je můžu nosit na pláži, nebo se tak cítím jistým způsobem.’ Už jen to, že vidím obrázek a cítím, že bys mohl být oslavován, je pro mě výhra,“ řekla.

Podělila se také o to, že hodně práce vynaložila na její schopnost proniknout do skutečného pocitu sebelásky, i když si to přihlížející někdy mohou špatně vyložit.

“Myslím, že je to kompliment, když lidé říkají: “Jsi tak posedlý sám sebou.” Sakra, děkuji, díky bohu. Víš, jak dlouho to trvalo? Víš, jak dlouho to trvalo? Sebeláska je cesta z důvodu, cesta z důvodu, protože nikdy nekončí,” řekla. “Pokud nemáte kritiky, neděláte to správně. Nemluvíte, nic neděláte. Zvu to.”

Kostek není v centru pozornosti sám, protože je často k vidění po boku svého přítele Rob Gronkowski, který nedávno odešel do důchodu z NFL. Modelka uznala, že „je těžké být ve veřejném vztahu“ a že dvojice spolupracuje, aby se udržela při zemi.

“Děláme léčení reiki, děláme spolu jógu, meditujeme, modlíme se,” vysvětlila. “Nezáleží na mém postavení a postavení Roba a světa celebrit. Jsme dvě lidské bytosti, které se to snaží přijít na kloub a užít si život, který máme.”

Wellness, rodičovství, body image a další: Seznamte se SZO za hoo se zpravodajem Yahoo Life. Zaregistrujte se zde.

podobné příspěvky

Leave a Reply