„Byl to doslova svitek

0
„Byl to doslova svitek

Zatímco mnozí věří vztahu mezi Láska a manželství: Huntsville hvězda Holt Martell a Skutečné ženy v domácnosti z Atlanty hvězda Sheree Whitfieldová je PR trik, holt exmanželce by to mohlo být jedno. Melody Holt (aka Melody Shari) požádala o rozvod s Holt v roce 2020 a neohlédla se. I když momentálně nerandí, říká, že je jí jedno, co její bývalý dělá a ani s kým.

Melody Shari sdílí, jak se dozvěděla o Martellově novém vztahu

Když se objeví na Carlos King’s Realita s králem podcast, hvězda reality show sdílela své myšlenky na začínající románek svého bývalého. Podle býv RHOA producent, nezaložil Holta a Whitfielda a Shari mu věří. Ve skutečnosti říká, že je jí to jedno.

“Nepamatuji si, kde jsem byl.” Přišlo mi to na časovou osu. Nepamatuji si, kde jsem byla,“ řekla ve chvíli, kdy se dozvěděla o Holtovi a Whitfieldovi.

“Myslím, že to nebylo tak důležité, protože to v mé mysli není hlavní.” Nepamatuji si,“ dodala. “Abych k vám byl upřímný, ani jsem nad tím moc nepřemýšlel.” Jen jsem řekl: ‘Aha’ a pokračoval jsem v rolování.“

Říká, že to není první vztah, který Martell měla od chvíle, kdy podala žádost o rozvod

Shari říká, že holt už nevěnuje pozornost tomu, co dělá, a přeje mu to nejlepší. Také chce, aby fanoušci pochopili, že holt pohyb dál není jen její starost, ale že to dělá.

“Nebylo to poprvé, co jsem ho viděl se ženou, která nejsem já.” Víš, co říkám?” vysvětlila.

“Takže to se mnou nepohnulo, ani se to nepohnulo – no zaprvé by to stejně nebylo, že bych se s ním rozvedla.” Ale nic mi to neudělalo. Nevyvolalo to žádné emoce, nevyvolalo to ve mně žádné pocity. Byl to doslova svitek a já jsem stále roloval.“

Poslechněte si podcast níže:

podobné příspěvky

Leave a Reply