Buckinghamský palác trvá na tom, že pohřební křesla Harryho a Meghan ve druhé řadě nebyla uražena

0
Buckinghamský palác trvá na tom, že pohřební křesla Harryho a Meghan ve druhé řadě nebyla uražena
Dominic Lipinski - WPA Pool/Getty Images

Dominic Lipinski – WPA Pool/Getty Images

Monarchista je zpravodaj The Daily Beast pro všechny věci královské a královské rodiny. předplatit tady abyste jej dostali každou neděli do schránky.

Na princi Harrym na pohřbu královny Alžběty nebylo namířeno „žádné uražení“ a kvůli svému věku seděl ve druhé řadě, řekl v pondělí večer listu The Daily Beast zdroj z Buckinghamského paláce.

Zdroj se snažil potlačit spekulace, že Harry a manželka Meghan Markleová byli usazeni ve druhé řadě jako uražení po jejich odcizení od rodiny a řekl The Daily Beast: „Rozkaz byl přibližně věkový, ale snažil se nerozdělit rodiny.“ (Harry a Meghan seděli v první řadě na druhém veřejném pohřebním obřadu toho dne v kapli svatého Jiří, Windsor.)

Palác navrhl, že kromě prince Williama (40), který je nyní prvním v řadě na trůn, byla usazena další vnuci panovníka podle věku, přičemž Peter (44) a Zara (41) byli posazeni do první řady. před cestujícími ve druhé řadě Harrym (38), Beatrice (34) a Eugenie (32).

Královská rodina se spojí na posledním rozloučení královny Alžběty ve Windsoru

Podle paláce to vysvětluje, proč Harryho bratranci, děti princezny Anny Zara a Peter, seděli v první řadě, přestože nikdy nebyli členy královské rodiny, spíše než spekulace, že Harry byl odsunut na méně prominentní pozici v reakci na jeho a jeho manželky. útoky na monarchii.

Pár obvinil nejmenovaného jedince v rodině z rasismu a Meghan poskytl rozhovor krátce před královninou smrtí, ve které řekla, že ohrožují „hierarchii“ instituce „pouhou existencí“ a zdálo se, že hrozí, že udělají další odhalení. O paláci se také říká, že je extrémně znepokojený Harryho chystanými memoáry.

Harry zjevně utrpěl od královniny smrti několik pomluv.

Necestoval do Skotska se svým bratrem a strýci, když bylo poprvé oznámeno, že jeho babička onemocněla, byl vyloučen z večeře s Charlesem a Williamem v noci její smrti a bylo mu zakázáno nosit vojenskou uniformu na dnešní pohřeb.

Bylo také oznámeno, že byl vyprávěl pouze o královnině smrti pět minut předtím, než to bylo veřejně oznámeno.

Přečtěte si více v The Daily Beast.

Nechte si doručovat největší zprávy a skandály Daily Beast přímo do vaší schránky. Zaregistrujte se nyní.

Zůstaňte informováni a získejte neomezený přístup k bezkonkurenčním zprávám Daily Beast. Přihlaste se k odběru.

podobné příspěvky

Leave a Reply