قابلیت UTC چیست؟

قابلیت UTC چیست؟

UTC  مخفف کلمه Up The Coax  است و به ویژگی گفته می شود که از طریق کابل کواکسیال می توانید تنظیمات منو OSD را در دوربین های مداربسته آنالوگ و HD انجام دهید.

در اکثر مواقع دوربین های مداربسته در محل هایی مانند سقفی در ارتفاع زیاد  نصب می گردد که دسترسی به آن ها سخت می باشد و همینطور دسته مربوط به تنظیمات منوی OSD نیز روی کابل خود دوربین تعبیه شده است و به منظور تنظیمات باید به کابل خوددوربین دسترسی داشته باشیم اما با قابلیت UTC این امکان را به کاربران می دهد که از راه دور بتوانند با استفاده از  یک کنترولر UTC  که دارای یک ورودی و یک خروجی کابل کواکسیال با پورت BNC  است به منوی OSD دوربین مداربسته خود دسترسی لازم را داشته باشند. پس از نصب این کنترولر شما می تواند تنظیمات مربوط به منوی OSD را در نمایشگر  خود مشاهده کنید و تنظیمات لازم را انجام دهید .

باید توجه داشته باشید که قابلیت UTC فقط برروی سیستم های مداربسته آنالوگ و HD وجود دارد و در سیستم های IP و یا تحت شبکه این تنظیمات را می توانید از طریق برنامه مخصوص خود دوربین مداربسته از طریق کامپیوتر و یا NVR انجام دهید.

در سیستم های مداربسته آنالوگ و HDجدید این قابلیت در خود دستگاه DVR وجود دارد که می توانید با رفتن به منوی UTC تنظیمات هر دوربین را به صورت جداگانه انجام دهید.

UTC-Controller
20151120164641878

توسعه ارتباطات نوتریکا برگزار کننده دوره های آموزشی شبکه و دوربین مداربسته

تلفن:44212652 – 021

        44212657 – 021

بزرگترین کانال آموزشی شبکه و دوربین مداربسته در تلگرام:

https://t.me/notrikasupportgroup (کلیک کنید)

(به ما بپیوندید)

خرید مطمعن را با ما تجربه کنید!